Beylikdüzü Diş Kliniği - Cerrahi Diş

Beylikdüzü Diş Kliniği

Güler yüzlü ekibi ve size, sağlığınıza değer katan anlayışıyla Beylikdüzü Diş Kliniği olarak hizmetinizdeyiz.

Tecrübeli hekimlerimiz ile uluslararası deneyimler sunmaktayız. Yurt dışından gelen hastalarımız için en konforlu şartları sağlamaktayız. Kliniklerimiz uluslararası standartlarda hizmet sunmaktadır. Çağrı merkezi hizmetleri, web sitesi hizmetleri, VİP hasta transferi hizmetler, konaklama ve çevirmenlik hizmetlerimizle sektörde öncü konumdayız.

Beylikdüzü Diş Kliniği olarak düzenli dezenfeksiyon yapılmış VİP araçlarımızla şehir dışından veya yurt dışından gelen hastalarımıza hizmet sunmaktayız. Havaalanından veya otogardan alınan hastalarımız VİP koşullarda kliniğimize getirilmektedir. Eğer işlemleri ertesi güne veya sonraki günlere sarkacaksa 5 yıldızlı konaklama hizmeti sağlamaktayız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Uzun yılları aşkın klinik deneyimimiz, on binlerce tedavi ve memnun hastalarımızla, diş hekimliği biliminin ve teknolojisinin sunduğu tüm olanakları kullanarak, estetik ve konservatif diş hekimliğine her zaman hasta merkezli bir yaklaşım önerdik.

Bu süre zarfında hastalarımızı muayene ederken sadece bir dişi restore etmek yerine tedavi planlarımızı bütüncül bir yaklaşımla uygulamayı ilke edindik. Multidisipliner bir bakış açısıyla, her doktorun uzman olduğu alanda hastalarımızın daha iyi hizmet alabilmesi için sağlık ekibimizi güncel tuttuk.

Diş hekimliğinin geleceğini temsil eden dijital teknolojilerin gelişmesi ve günlük hayata girmesiyle birlikte diş hekimliği sektörünün yeniden yapılandırılması kaçınılmaz hale geldi. 10 yıl önce implantlardan bahsederken bugün dijital teknolojiler, 3D tarayıcılar, 3D yazıcılar ve dijital gülüş tasarımları gündemimizde.

Beylikdüzü Diş Kliniği olarak günceli ve teknolojiyi takip etmekteyiz. Yenilikçi yaklaşımlarla ilerlemekteyiz.

Lider Marka Cerrahi Grup Ağız Ve Diş Sağlığı Poliklinikleri

Cerrahi kılavuz hazırlığını Cad Cam cihazı ile tasarlayıp, tedavilerimizi tek seansta tamamlayarak kuron, kaplama, inley ve onley, köprü ve hatta implant operasyonlarının tek seansta daha hassas bir şekilde yapılabilmesini sağlıyoruz. Pediatrik diş hekimliğinde 3 yaşındaki çocukları rubber dam ile tedavi edebiliyoruz. Dental baraj, daha sağlıklı bir tedavi için tedavi edilen dişi ağız ortamından ayıran özel bir kauçuk kaplamadır. Ortodontide sıklıkla geleceğin yöntemi olan “Invisalign” tedavilerini, şeffaf plaklarla ortodontiyi kullanıyoruz.

*Kozmetik ve estetik diş hekimliğine modern bir yaklaşım istiyorsanız, gülüş tasarımı,
*Eksik dişleriniz için implant tedavisine ihtiyacınız varsa,
*Diş eti estetiği ile daha çarpıcı bir gülüş istiyorsanız,
*Ortodontik tedavi istiyorsanız Çarpık dişlerinizden arınmış olmak dileğindeyseniz
* Geceleri sizi ayakta tutan dişleriniz için tek seferlik tedavi çözümleri arıyorsanız…

Doktorlarımız tedavi planını size daha hızlı ve daha uygun bir şekilde uygular ve size bağlı kalır. Her gün artan bir heyecanla. Biz ve ekibimiz her zaman görevdeyiz.

Beylikdüzü Diş Kliniği olan Cerrahi Grup Ağız Ve Diş Sağlığı Poliklinikleri her an sizler için en doğru işlemleri gerçekleştirmektedir. Tecrübeli uzman kadromuzla sektörün lideri konumundayız. Gelişen ve ilerleyen teknolojik yaklaşımları ve yeni nesil tedavi yöntemlerini takip eden kliniklerimiz ve uzmanlarımız sizler için en kalıcı ve bütüncül yaklaşımları izlemektedir.

FİYAT AL

Aşağıdaki formu doldurarak hemen fiyat alabilirsiniz. Formdaki alanları dikkatle doldurmanız önemlidir.