Esenyurt Diş Kliniği - Cerrahi Diş

Esenyurt Diş Kliniği

Esenyurt Diş Kliniği olan firmamız sektörünün en iyisi ve öncüsü olmayı sürdürmektedir. Bu sorumluluğun bilincinde olarak günceli ve modern teknolojiyi takip etmekteyiz. Uzman hekimlerimiz yeni gelişmeleri takip etmekte gerekli eğitimlerini almaktadırlar.

Kliniğimiz her yaştan hasta için alanında uzman diş hekimlerinden oluşan ekibimizle hem bizler hem de hastalarımız için güvenli ve sakin bir aile ortamıdır.

Hastalarımıza mümkün olan en kısa sürede ve mümkün olan en düşük maliyetle mükemmel tedavi sunmak istiyoruz.

Hastalarımızı ailelerinden ayırmıyoruz. Kliniğimizde her bireyi ailenin bir üyesi olarak görüyoruz. Tüm işlemleri detaylı bir şekilde anlatıp hastalarımızı bilgilendiriyoruz. Beklentilerimizin neler olduğunu, öncesinde ve sonrasında neler olacağını açıklıyoruz.

Hastalarımızın beklentilerini dinliyoruz. İsteklerinizi önemsiyoruz. Yapılacak işlemler öncesi tüm detayları görüşmek üzere ortak bir noktada buluşuyoruz.

Esenyurt Diş Kliniği olarak hastalarımızın istek ve arzularını büyük bir dikkatle dinlemekteyiz. Hastaların istekleri ile bizim beklentilerimizin ortak bir noktada buluştuğu harika sonuçlar aldığımız işlemler gerçekleştirmekteyiz.

Esenyurt En İyi Diş Kliniği

Esenyurt Diş Kliniği olan firmamız sektörün öncü ve en iyi kliniğidir. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile teknolojinin gerekliliklerini harmanlayan firmamız sizler için en iyi seçenekleri sunmaktadır.

Cerrahi Grup Ağız Ve Diş Sağlığı Poliklinikleri olarak hastalarımızın sorunsuz sonuçlar almaları yönünde adımlar atmaktayız. Garantili sonuçlar vermekteyiz.

Yurt içi ve yurt dışında kendi alanında öncü kuruluşlardan biri olan cerrahi diş grubu, diş ve ağız sağlığı sektörünün gelişiminde yaptığı başarılı çalışmalarla adından söz ettirmeye devam etmektedir. Başarılı Türk doktorlarının gözetiminde, son teknoloji ekipman ve altyapısı ile etik değerlere ve uluslararası kalite standartlarına uygun hizmet anlayışını geliştirmeyi hedeflemektedir. Tesisimizin hizmetini tercih eden yerli ve yabancı hastamızın tamamı, ihtiyaç duydukları tüm diş sağlığı hizmetlerine merkezimizde ulaşabilmektedir.

Neden Cerrahi Grup Ağız Ve Diş Sağlığı Poliklinikleri Tercih Edilmektedir?

Amacımız diş hekimliğinde en son bilgi ve teknolojiyi hastalarımıza sunmaktı. Kliniğimizde hizmet kalitesi, hasta bakım süresi ve alaka düzeyi en üst düzeydedir.

İlk randevunuzda kapsamlı bir diş muayenesi ve tam sözlü muayeneniz olacak. İhtiyacınız olabilecek tedaviler hakkında bilgilendirileceksiniz ve size önceki vakalarımızın fotoğraflarını göstereceksiniz.

Sizin için planlanan kişiye özel tedavi planınız en kısa sürede ve en ekonomik maliyetle gerçekleştirilecektir. Sevdiklerinizi güzel bir gülümsemeyle karşılayabilirsiniz.

Peki, neden firmamız çok sık tercih edilmektedir?

  • Uluslararası standartlarda hizmet sunmaktayız.
  • İşinde uzman ve yüksek tecrübeye sahip hekimler ile çalışmaktayız.
  • En kaliteli ve konforlu tedavi imkânı sunmaktayız.
  • 5 yıldızlı otel konaklama imkânları sunmaktayız. Anlaşmalı olduğumuz 5 yıldızlı otellerde konaklamanızı sağlıyoruz. Üstelik bu hizmetimiz tedavi ücretinin içinde yer almaktadır.
  • VİP hasta transferi işlemi gerçekleştirmekteyiz. Hastalarımızı havaalanı veya otogarlardan alıp hem kliniklerimize hem de konaklayacakları otellere taşımacılığını sağlamaktayız.
  • Tüm dillerde 7/24 servisimiz bulunmaktadır. Bünyemizde bulunan çevirmenler her an hastalarımızla olmaktadır.
  • Ücretsiz şehir turu sağlamaktayız. Tedaviniz dışında kalan süreçte eşsiz şehir olan İstanbul’un gezilecek harika yerlerini sizlere tanıtıyoruz.

Esenyurt Diş Kliniği olarak sizlere en doğru tedaviyi en konforlu bir biçimde ve sizi mutlu ederek gerçekleştiriyoruz.

FİYAT AL

Aşağıdaki formu doldurarak hemen fiyat alabilirsiniz. Formdaki alanları dikkatle doldurmanız önemlidir.