Dil Seçiniz

Kadıköy Zirkonyum Kaplama

Zirkonyum kaplama konusunda tecrübeli kadromuzla hizmetinizdeyiz.

Kadıköy ‘de  zirkonyum kaplama yapan güvenilir klinik mi arıyorsunuz?

Kadıköy ‘de diş doktoru mu arıyorsunuz?

Kadıköy ‘de zirkonyum kaplama yapan güvenilir klinik mi arıyorsunuz?

Kadıköy ‘de zirkonyum kaplamayapan klinik mi arıyorsunuz?

Kadıköy ‘de diş hekimi mi arıyorsunuz?

Kadıköy ‘de diş kliniği mi arıyorsunuz?

Kadıköy ‘de diş hastanesi mi arıyorsunuz?

Kaplama, lamina , zirkonyum kaplama, hollywood smile , porselen diş , diş teli hizmetlerini alanında önde gelen ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı , protez Uzmanı , estetik diş uzmanı , implantoloji uzmanı , ortodonti uzmanı‎ , periodontoloji uzmanı‎ , diş hekimi kadrosuyla hizmetinizdeyiz.

Kadıköy ve çevresinde zirkonyum kaplama ile ilgili tüm sorularınızı bizlere iletip gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Zirkonyum kaplama nedir?

Kimi zaman büyük çürükler kimi zaman da travma gibi nedenlerle dişlerde büyük madde kayıpları olabilir ya da dişler kaybedilebilir. Uzun yıllar diş eksiklikleri ve fazla madde kaybı olan dişlerin onarılmasında metal destekli porselen kaplamalar kullanılmıştır. Fakat bu kaplamaların estetik yönden bazı eksiklikleri mevcuttur. Bu sebeple kaplamaların altyapısındaki gri görünümlü metallerin alternatifleri araştırılması yoluna gidilmiştir. Günümüzde özellikle estetiğin önemli olduğu olgularda geleneksel metal altyapıların yerini zirkonyum altyapılar almaktadır. Zirkonyum kaplama diş etine en uyumlu, doğal ve dayanıklı kaplama çeşididir

Zirkonyum kaplamalar Metal destekli porselen kaplamalara göre daha doğal ve gerçekçi bir görünüm sunar. Işık geçirgenliği ve dayanıklılığıyla doğal dişlere en yakın tedavi alternatifidir.

Zirkonyum kaplama ,zirkonyum diş, zirkonyum kron(kuron) gibi de adlandırılmaktadır.