Dil Seçiniz

Gülüş Tasarımı Fiyatları

Gülüş tasarımı fiyatları ortalama olarak her hastanın ihtiyaçlarının kendine has olması tedavinin çok komplike uygulamalar içermesine göre net olarak belirlenir. Bazı hastalar sadece problem diş etlerinden kaynaklandığından pembe estetik yapılması yeterli sayılırken bazı hastalarda hem estetik hem de kaplama ve beyazlatma gibi daha farklı uygulamalar gerekebiliyor.

Gülüş Tasarımı Ortalama Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Gülüş tasarımı fiyatları yapılacak olan bir hastada tedavileri belirlemenin iki temel unsur yer alır. Bunlardan birincisi kişinin ağız ve kemik yapısından kaynaklı etmenler yer alırken ikinci faktör ise kişinin tedavi sonrası oluşabilecek sonuç konusunda beklentileridir.

Gülüş Estetiği Uygulamaları Hangi Tedavileri İçerir?

Kusursuz bir tedavi sonucu olması için en önemli aşama çekilen fotoğraf ve alınan ölçülerin ışığında dijital ortamda belirlenen tedavi planlama işlemidir. Bu adımda ağız ve diş yapınız ile bireysel beklentilerinize göre uygulanabilecek tedaviler kısa olarak şu şekilde özetlenebilir.

  • Pembe Estetik: diş eti estetiği olarak da birine pembe estetik diş etlerinin renginde ve yapısında gerçekleştirilen farklılıkları ve düzenlemeleri içeriyor
  • Kron kaplama: diş eti çizgisinin üzerindeki tüm çürümüş ya da hasar görmüş yapıyor yok etmek maksadıyla dişin tamamına adeta bir şapka gibi uygulanan yöntemlerdir.
  • Yaprak Porselen laminate veneer: Diş dokusunda mümkün olduğunca az bir şekilde aşındırma uygulanarak hatta bazı bölgeleri hiç dokunmadan uygulanan kozmetik bir tedavi biçimidir.
  • Kompozit lamina: kalıtımsal estetik sorunları ya da daha sonradan oluşan çürüme dış yüzeyinde soyulma çatlama gibi şekil bozukluğu problemlerini onarmak maksadı ile genellikle ön dişler için tercih edilen bir yöntemdir.
  • Şeffaf diş telleri ve şeffaf Plak: ısırma bozukluklarını çarpık olan dişleri hizalanma sorunlarını gidermek için klasik metal tellerin yerine tercih edilen daha estetik görünüme sahip braket çeşididir.
  • Ortodonti: Diş ve çene yapısını normal insan anatomisine uygun şekilde yapılması için uygulanan tedavi yöntemidir. Çenelerden birinin daha ileride olması halinde dişlerin doğru kapanmaması ya da dişlerdeki duruş bozukluğu problemlerin de ihtiyaç duyuluyor.
  • İmplant: diş eksikliklerinde iyi bir protez ya doğru bir oklüzyon ile doğal çiğneme fonksiyonu geri kazanabilmek için tercih edilen bir uygulamadır.
  • Diş beyazlatma: dişlerin yüzeyindeki mine ve minesinin bir iç tabakası olan dentine dokusunun koyu rengini beyazlatmak için tedavi edilmesidir. Bu tedavi yöntemi ile parlak ve genç bir gülümseme elde edilir.

Gülüş Tasarımı Kaç Gün Sürer?

Gülüş tasarımı ile alakalı net bir süre verilmesi doğru olmadığı gibi uygulanacak olan tedavi kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Gülüş tasarımı fiyatları kapsamında kişilerde en güzel gülüşün elde edilmesi için uygulanacak olan tedavi yöntemleri planlanır.

İşlemlerin bu planlama doğrultusunda ilerlemesi en kısa sürede bitirilmesi hedeflenir. Gülüş tasarımın fiyatları estetiğinin işlem suresi yapılacak olan uygulamaları göre değişiklik gösterdiğinden dolayı sürenin hasta üzerinde muayene sonrasında paylaşılması daha doğru olacaktır.

Gülüş Tasarımı Nasıl Yapılır?

Gülüş tasarımı fiyatları yapılacak olan hastaların estetik yönden beklentileri ve ihtiyaçlarına doğru bir şekilde bir yol izlenir. Hastanın alınan ölçüler aracılığı ile modeller hazırlanır sorunlar belirlenir ve gerekli planlamalar yapılır. Planlamaların tamamlamasının ardından ortodonti tedavi ihtiyaç duyulmuyor ise öncelikle diş etlerindeki seviye bozuklukları düzenlenmeye başlanır.

Cerrahi uygulamalar iyileştikten sonra ihtiyaç duyuluyor ise beyazlatma işlemi gerçekleştirilir. Yapılan diş uygulamaları sırasında provalarda dudak şekli ve konturu göz önünde bulundurulur. Tüm aşamalar uygun bir şekilde ilerledikten sonra hedeflenen tasarımı ulaşılmış olur. Tüm bu hizmeti sizlere kaliteli ve deneyimli kadro ile sunuyoruz. İletişim için 0532 449 33 68 numaralı telefondan tüm detaylara ulaşabilirsiniz.