Değerlerimiz

Vizyonumuz

Misyonumuz

Hakkımızda

Çünkü Gülüşünüzü Önemsiyoruz!

Güler yüzlü ekibi ve değer katan hizmet anlayışıyla Cerrahi Diş Grubu her zaman yanınızda!
İlk olarak Cerrahi Grup adı altında hizmet vermeye başlayan Cerrahi Diş Grubu, 2013 yılı itibariyle ilk şubesini Bakırköy’de hizmete açmıştır.

İkinci şubesini ise 2018 yılı itibariyle Kadıköy Bağdat Caddesinde açan grubumuz 2021 itibariyle de yenilenen ismi ve deneyimli kadrosu ile Avcılarda Cerrahi Grup Diş Polikliniği adı altında hizmet vermeye başlamıştır.

Yurt içi ve yurt dışında, sektöründe öncülerden olan Cerrahi diş grubu gelişen ağız ve diş sağlığı sektöründe başarılı çalışmalarıyla her geçen gün adından söz ettirmeye devam etmektedir. Başarılı Türk hekimlerinin emanetinde, son teknolojik cihaz ve alt yapı donanımıyla, etik değerlere bağlı, uluslararası kalite standartlarındaki hizmet anlayışını artırmayı hedeflemektedir. Kurumumuzdan hizmet almayı seçen tüm yurtiçi yurtdışı hastalarımıza ihtiyaç duydukları tüm diş sağlığı hizmetlerine merkezimizde ulaşabilmesini sağlanmaktadır.

Vizyonumuz

Cerrahi Diş Grubu’nun misyonu, Sağlık turizminde yükselen değer olan Türkiye’nin referans kurumlarında biri olarak, profesyonel ekip ve güncel tedavi şekilleriyle tüm hastalara doğru ve kaliteli hizmet vermektir.

Misyonumuz

Kuruluş amacımız Ağız ve Diş sağılığı tedaviler konusunda etik hizmet anlayışı ile nitelikli sağlık çalışanlarıyla, sürekli eğitim ve gelişim çabasıyla toplumsal faydayı gözeten, toplumun yaşam kalitesini yükselten sağlık hizmeti sunmaktır.

Değerlerimiz

Kalite ve Verimli Hizmet
Saygınlık, dürüst, güvenilir hizmet
7/24 Sağlık Danışmanları
Güvenli ve kaliteli yolculuk
Profesyonel ekip
Doğru ve güncel tedaviler
Referans hasta önceliği