Dil Seçiniz

Hollywood Smile Nedir?

Hollywood smile fiyatları Hollywood aktörlerinin gülüşleri model alınarak uygulanmış olan bir gülüş estetiği tasarımıdır. Hollywood smile fiyatları tasarımında dişler dudaklar ve diş etleri arasında bir uyum yakalamak dikkate alınır. Kişiye özel etkileyici güzel ve sağlıklı bir gülüş tasarımı hazırlanmış olur. Gülüş tasarımı yaptırırken diş ve diş etleri arasındaki uyum en önemli hususlar arasında yer alır. Bu yüzden de Hollywood smile tasarımı yaptırırken bunlar dikkate alınarak tasarımlar gerçekleştirilmiş olur. Bu gülüş tasarımı cinsiyet fark etmeden herkese uygulanan bir gülüş estetiği tasarımıdır. Bu gülüş tasarımı temelde üç farklı diş tedavisini içinde barındırır. Bunlar şu şekilde sıralanır.

  • Porselen weneer
  • İmplant tedavisi
  • Diş beyazlatma

Hollywood smile fiyatları tasarımı pek çok farklı aşamada yapılır ve bu aşamalar sonucunda istenilen sonuç elde edilmiş olur.

Hollywood Smile Fiyatları

Hepimizin son senelerde de bildiği gibi herkes görünümüne daha fazla önem gösteriyor. Güzel ve düzenli dişlere sahip olmak isteyen kişiler Hollywood smile en güzel gülüş estetiği yaptırmak istiyor. Güzel ve özenli dişler ile kendinden emin bir gülüş ve bundan daha fazlası Hollywood simüle fiyatları gülüş estetiği ile mümkündür.

Hollywood Smile Nasıl Yapılır?

Hollywood smile fiyatları kişiye özel tasarlanan diş ve diş etleri ve dudakların biçimini dikkate alınarak yapılan bir estetik operasyondur. Gülüş tasarımı olarak bilinen hollywood simüle birkaç aşamadan sonra tamamlanmış olur. Bu akşamalar şu şekilde sıralanır.

  • Hasta öncelikle bir diş doktorun muayenesinden geçmesi gerekir.
  • Hekim hastanın diş ve diş etlerinin sağlıklı durumunu analiz etmesi gerekir.
  • Diş ve diş etlerinin sağlığı analiz edildikten sonra hastanın ihtiyaçlarına ve isteklerine göre estetik işlemler belirlenir.
  • Öncelikle eğer hastanın çürük dişleri bulunuyor ise diş etlerinde bir hastalık varsa ilk önce bu problemlerin tedavi edilmesi gerekir.
  • Çürük dişler ya da sağlıksız diş etleri tedavi olduktan sonra dişlerin simetrisi ayarlanır.
  • Hastada diş eksikliği bulunuyorsa implant tedavisi uygulanır.
  • Sonrasında da gerekli bütün diş tedavileri tamamlanan hastanın hollywood smile estetik gülüş tasarımı gerçekleştirilir. Buradaki dikkat edilmesi gereken en önemli nokta bu işlemlerin ağrı ve acıya sebep olmasıdır.

Hollywod  Smile Hangi Diş Tedavilerini Kapsar?

Sağlıklı ve estetik bir göğüs herkesin en doğal hakkıdır. Bu ne yüzden de hollywood smile fiyatları estetik gülüş tasarımı ağız ve diş sağlığını korurken aynı zamanda da kişiye estetik bir gülüş kazandırılmış olur. Hollywood smile estetik gülüş tasarımı için temelde üç farklı estetik uygulaması gerçekleştirilir bu estetik uygulamalar, porselen dişleri biraz pürüzlü hale getirilmesi için dış yüzeyleri aşındırma işlemi yapılır. Daha sonra diş yüzeylerine yaprak porselen sabitlenir. Bu tedavi sonrasında daha beyaz ve pürüzsüz sağlıklı dişlere ve gülüşlere sahip olunur. Diş beyazlatma hastanın diş rengine ve dış yapısına uygun beyazlatma işlemi ve yöntemi karar verilir. Daha sonra kişiye daha beyaz ve sağlıklı bir gülüş ayarlanır. İmplant tedavisi eksik diş yerine uygulanan vidalı diş tedavi yöntemi nelerdir. Estetik gülüş için kayıp dişlerin meydana getirmiş olduğu gülüşün ortadan kaldırılması gerekiyor.

Hollwood Smile Avantajları Nelerdir?

Hollywood smile gülüş tasarımı diş sağlığını onarır aynı zamanda da hastaların daha özgüvenli gülüşler elde etmesini sağlar Bu sebeple hollywood smile fiyatları gülüş tasarımı tedavisinde pek çok avantajı vardır. Firmamız estetik gülüş tasarımı kapsamında kaliteli hizmet sunuyor. Detaylı bilgi için 0532 449 33 68 numaralı telefondan arayabilirsiniz.